O firmě SEA autoplachty


Společnost byla zaregistrována jako fyzická osoba panem Eduardem Novákem v roce 1992, s cílem uspokojování potřeb prvních soukromých autodopravců a společností, šitím autoplachet různých velikostí podle jednotlivých typů nákladních i užitkových vozidel.

Pro lepší dostupnost a větší parkovací prostory pro kamiony, firma se v roce 1995 přestěhovala do areálu ČSAD v Hodoníně na Brněnskou ulici. V témže roce došlo k dalšímu rozšiřování výroby i ke změně právní formy podnikání a vznikla tak SEA autoplachty, s.r.o.

S růstem požadavků zákazníků na kvalitu autoplachet a rozvojem nových technologií a materiálů, nastal v krátké době přechod od šitých autoplachet k

celosvařovaným. Výroba autoplachet z tuzemských materiálů byla nahrazena materiály zahraničními, čímž se výrazně prodloužila kvalita a životnost plachet.
Se zvyšujícím se počtem zakázek přestaly stávající prostory dostačovat a společnost v roce 1999 zakoupila dosud používaný areál v Čejči a o tři roky později dostavila novou výrobní halu čímž se zvýšila kapacita výroby.

Již v samém začátku podnikání začala firma vyrábět jednoduché reklamní potisky, autoplachty a bannery. V současné době je jedním z největších výrobců digitálních potisků na autoplachty v České republice. Z významných zákazníků v oblasti digitálních potisků autoplachet lze uvést Plzeňský Prazdroj, Hamé Babice, Hello Nivnice, Relax, Poděbradka a jiné.

Nyní společnost vyrábí ucelený sortiment dle přání nejnáročnějších zákazníků a to: potisky na veškeré naše výrobky, autoplachty, haly, stánky přístřešky, párty stany, reklamní bannery, garáže, zástěny, dekorace pro interiéry a jiné atypické výrobky.

O kvalitě výrobků se přesvědčují i zákazníci v Rakousku, Švýcarsku, Německu, Francii,Slovensku i Kanadě.
V budoucnosti chceme nadále zlepšovat a zdokonalovat výrobu. Stejně kvalitně chceme uspokojovat požadavky našich zákazníků k jejich plné spokojenosti. V neposlední řadě vidíme svoje další plány i v úspěšné realizaci dalších obchodů na zahraničním trhu.